Hakkımızda

Firmamız 2009 yılından beri faaliyet vermektedir. Giderek artan müşterimiz sayesinde profesyonel ekibimizi oluşturarak 2014 tarihinden itibaren yeni anlayışımız ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Evrenler Bilişim ekibi olarak günden güne güçlendirdiğimiz altyapımız sayesinde kesintisiz olarak hizmet ve destek vermekteyiz. 7x24 aktif olarak çalışan personellerimiz ile siz müşterilerimizin çağrı, ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktayız. Her site ve sunucu ile özel olarak ilgilenerek hiçbir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmıyoruz.

2009 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye'ye yazılım ve Barındırma hizmeti sunan Evrenler Bilişim, mobil uyumlu yazılımlar, normal paketler ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ve barındırma ihtiyacına en etkili şekilde cevap veriyor.

2009 yılında başladığımız bu yolda ilk 2 sunucumuz ile hizmete başlayıp 2013 yılında 4 sunucumuz ve BTK onaylı hizmetlerimiz ile mücadelemize devem ediyoryuz amacımız tüm türk halkına ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak olup bu çizgimizden asla ayrılmıyacağız...


Aradığın Firma 2020 yılında kurulup faaliyete geçmiştir aradığın firma evrenler bilişim teknolojilerinin yeni üyesidir.

Hedefimiz kaliteli hizmet ve halkımızın aradığı firmayı rahat hızlı bir şekilde bulmasını sağlamak.